Contact

De OWee wordt georganiseerd door 8 studenten die hier een half jaar fulltime mee bezig zijn. Uiteraard doen ze dit niet alleen, maar onder de supervisie van Alexander Lokhorst en Elma Lutz, worden ze bijgestaan door Luke Boers en Ties Verschuren en geadviseerd door Max van der Laan.

Algemene contactgegevens OWee Bestuur 2018
info@owee.nl
015 278 6709

Adres
Gebouw 45
Leeghwaterstraat 42
2628 CA Delft

 

Voorzitter 

Jeroen Koot
voorzitter@owee.nl
015 27 85820

Secretaris 

Ruben van Rooy
secretaris@owee.nl
015 27 86709

Penningmeester 

Miranda van Duijn
penningmeester@owee.nl
015 27 85861

Hoofd Acquisitie 

Joost Commandeur
acquisitie@owee.nl
015 27 85854

Hoofd Promotie 

Amber Luesink
promotie@owee.nl
015 27 85004

Commissaris Extern 

Jasper van der Staay
extern@owee.nl
015 27 89480

Logistiek I

Pam van Zaanen 
logistiek@owee.nl
015 27 88385

Logistiek II 

Thom Glastra 
logistiek2@owee.nl
015 27 82717